2021.12.13.

A Budai Trailen jártunk, vagy csodaországban, nehéz megmondani. A hétközben leesett hó szerencsére nem olvadt el vasárnapra. Egy téli terepfutó versenyen nem igazán lehet jobbat elképzelni, mínusz 1-2 fok, szép napsütés, és minden fehér, a fák, a hegyek, a turistautak, minden. A rajt és a cél Telkiben, remek útvonalak, kellő mennyiségű szintkülönbséggel megtűzdelve, érintve a Budai hegység ikonikus hegyeit, Kutya hegyet, Nagy Kopaszt, Nagy Szénást. M távon (17,4km, 610m szint) Seiwerth Anna (2:02:48) futott, a leghosszabb L távon (27,2km, 910m szint) Farkas Imre (3:16:02) és Kelemen Attila (2:43:27) révén voltunk érdekeltek. Voltak szinte járhatatlan részek, de sok volt a letaposott jeges, nagyon csúszós rész, de a terepfutás már csak ilyen. De talán az a legszebb az egészben, hogy a természet milyen csodás dolgokat képes alkotni, köszönjük ezt varázslatot, szuperül éreztük magunkat, de az érmekért azért meg kellett dolgozni.