2015.04.01.

Amíg a Strucc Futóklub kisebb csapata a pozsonyi maratonon  vett részt,a klub 2 tagja és még körülbelül 8 mosonmagyaróvári futótárs a Győrújbaráton ismételten megrendezésre kerülő 7és 14km terepfutó versenyen vettünk részt.Magamra rácáfolva egészen időben 10kor érkeztünk a helyszínre a verseny hivatalosan 11kor kezdődött.A helyszíni nevezés után még mindig volt egy fél óránk a melegítésre, hűvös borús időnk volt kb 10 fok  de az esőt megúsztuk és ahogy  pozsonyi teamnél  úgy nálunk is mérséklődtek erős széllel kapcsolatos problémák.Végül is egyszerre indult a mezőny a szűk munkagépek által vájt agyagos,süppedő homokos és néhol elképesztően  sáros erdei ösvényen de nagyon jól kijelölt pályán az eltévedés szinte kizárt volt.Brutálisan durva   emelkedőkkel néztünk farkas szemet a két körös versenyen, szinte pipi lépésben másztuk meg az előttünk tornyosuló kaptatókat és kb 600-700 szintet teljesítettünk a 2 kör alatt. Nagyon élvezetes jó hangulatú jó szervezésű felkészülési verseny volt az előttünk álló hosszú szezonra.Mindenki ügyesen teljesített a mosonmagyaróvári különítményből és  biztosan a következőn is részt veszünk.Eredmények:
Domonkos Péter :01:02:07 abszolút 11 korosztály 2.
Domonkos Róbert:01:07:05 abszolút  18 korosztály 4.