Mosonmagyaróvári Strucc Futóklub SE

strucclogo

 2020.09.13.

motherson 1

   


egyszazalek

 

varoscimer

 

motherson 3

 

Agrowirt Logo Color

 

villapark

 

pannowork uj

 

lajtaszig honlap 

ujmofemlogo

 

Logo greiner bioone 2c RGB

 

lajtamag 1

 

For top

 

ufmlogo2

 

chio

 

GGE RGB

 

wb jpg

  

futura 

 

high5

 proba

 

superinfo

 

14_agnitiming_logo

 

 

Pannonwork 2km rajtlista, frissítve 2020.09.09. 06:00

pw logo

3006 Áder Luca 2007 Abda
3077 Álló Gábor Férfi 1978 Máriakálnok
3104 Amrein Ágnes 1982 Öttevény
3046 Angyal Viktória 2001 Halászi
3021 Antal Dóra 2009 Kunsziget
3022 Antal Gréta 2012 Kunsziget
3067 Balogh Míra 2008 Level
3081 Bencsics Loretta 2006 Rajka
3100 Bognár Bernadett 1980 Győr
3082 Bolla Kamilla Zsófia 2005 Rajka
3135 Boruzs-Tóth Barbara 1991 Mosonmagyaróvár
3066 Buga Márta 1970 Mosonmagyaróvár
3084 Czenki Fanni Dorina 2005 Rajka
3087 Csépli Csaba Dániel Férfi 2006 Rajka
3007 Csonka Ágnes 1972 Abda
3075 Csölle Melissa 2009 Nyárasd
3076 Csölle Terézia 1955 Nyárasd
3027 Demkó Janka 2008 Máriakálnok
3005 Dobos Dominik Férfi 2009 Mosonmagyaróvár
3004 Dobosné Németh Marietta 1982 Mosonmagyaróvár
3079 Dr.Printz-Markó Erzsébet 1980 Mosonmagyaróvár
3048 Erdős Kristóf Bálint Férfi 2004 Mosonmagyaróvár
3049 Erdős Henrietta 1978 Mosonmagyaróvár
3050 Erdős István Férfi 2006 Mosonmagyaróvár
3003 Farkas Bernát Férfi 2015 Budapest
3124 Farkas Lilla 2005 Halászi
3109 Ferenczy Tünde 1976 Fertőszentmiklós
3129 Fettik Renáta 1994 Hegyeshalom
3032 Futó Lilla 2010 Mosonszolnok
3023 Fülöp Dorka 2011 Mosonmagyaróvár
3119 Galazka Tibor Férfi 1976 Jánossomorja
3120 Galazka Nóra 1982 Jánossomorja
3121 Galazka Kata 1981 Mosonmagyaróvár
3122 Galazka Sára 2007 Jánossomorja
3123 Galazka Fanni 2007 Jánossomorja
3002 Garamhegyi Vera 1979 Budapest
3115 Gőbölös Ádám Férfi 1987 Enese
3128 Gresch Gyula Férfi 1978 Ásványráró
3133 Gunics Gyöngyi 1964 Győrladamér
3092 Gyürü-Gehrig Luca 2008 Mosonmagyaróvár
3095 HEGEDÜS BENCE Férfi 2008 MOSONMAGYARÓVÁR
3096 HEGEDÜS BARNABÁS Férfi 2010 MOSONMAGYARÓVÁR
3035 Hegyi Annamária 2007 Hédervár
3036 Hegyi Károly 1965 Hédervár
3091 Hideghéty Rebeka 2005 Halászi
3000 Horváth Fanni 2006 Ásványráró
3001 Horváth Zétény Férfi 2010 Ásványráró
3013 Horváth Blanka 2012 Mosonmagyaróvár
3070 Horváth Viktória 1974 Mosonmagyaróvár
3103 Horváth Balázs Sándor Férfi 1988 Mosonmagyaróvár
3139 Horváth Gábor Férfi 1982 Mosonmagyaróvár
3012 Horváth-Simon Veronika 1987 Mosonmagyaróvár
3127 Höbe Krisztián Férfi 1980 Novákpuszta
3141 Jakusch András Férfi 2008 Mosonmagyaróvár
3085 Jankó Erika 2005 Rajka
3143 Jópeti Anna 2010 Nóráp
3136 Kamocsai Péterné 1994 Ásványráró
3061 Keszey Zsófia 1991 Mosonmagyaróvár
3034 Kiss Tamás Férfi 1978 Hédervár
3117 Kiss Botond Férfi 2010 Mosonmagyaróvár
3118 Kiss Orsolya 2007 Mosonmagyaróvár
3060 Koczka Alexandra 1990 Mosonmagyaróvár
3008 Komlósi Dóra Vivien 2010 Győr
3116 Kosarasné Hajdú Hédy 1991 Maglóca
3083 Kovács Réka 2005 Rajka
3045 Krankovits Rebeka 2002 Hédervár
3125 Krassói Olivér Férfi 2010 Jánossomorja
3102 Kulitsán Lili 2007 Püski
3131 Kunszabó Márk Férfi 1996 Károlyháza
3134 Kurcsics Regina 2010 Jánossomorja
3098 Kuzmics Zoltán Férfi 1986 Petőháza
3063 Laczi-Kiss Milton Férfi 2008 Mosonmagyaróvár
3142 László Régely Férfi 1993 Mosonmagyaróvár
3011 Majlinger Richárd Férfi 1991 Győr
3090 Marics Tamás Férfi 2000 Mosonmagyaróvár
3106 Mastalli Zsuzsanna 1977 Budapest
3016 Méhes Maja 2009 Mosonmagyaróvár
3017 Méhes-Heveder Noémi 1977 Mosonmagyaróvár
3055 Nagy Gabriella 1983 Lipót
3101 Nagy Hanga 2010 Mosonmagyaróvár
3105 Nagy Tünde 1973 Győr
3110 Nagy Evelin 2004 Mosonmagyaróvár
3140 Nagy Olivér Férfi 2008 Jánossomorja, Mosonszentjános
3144 Németh Áron Férfi 2011 Győr
3047 Németh-Karácsony Tünde 1993 Darnózseli
3111 Neuberger Szonja 2007 Jánossomorja
3099 Ocskay Brigitta 2004 Dunasziget
3043 Őri Benjámin Férfi 2002 Mosonmagyaróvár
3044 Őri Rebeka 2008 Mosonmagyaróvár
3071 Páncél György Férfi 1972 Mosonmagyaróvár
3072 Páncél Milla 2014 Mosonmagyaróvár
3073 Páncél Hanga 2011 Mosonmagyaróvár
3074 Páncél Enikő 2009 Mosonmagyaróvár
3137 Pauer Alexandra 1991 Mosonszolnok
3088 Piacek Gáspár Férfi 2005 Rajka
3053 Polonkai Bálint Férfi 2009 Hegyeshalom
3054 Polonkai Lajos Férfi 1982 Hegyeshalom
3078 Printz-Markó Barnabás Férfi 2011 Mosonmagyaróvár
3042 Reppa Barnabás Férfi 2011 Máriakálnok
3041 Reppáné Szabó Kinga 1986 Máriakálnok
3026 R-né Szigeti Emőke 1975 Mosonmagyaróvár
3146 Rozs Réka 1900 Hegyeshalom
3024 Salzer Márton Férfi 2010 Hegyeshalom
3025 Salzer-Ambrusch Petra 1983 Hegyeshalom
3056 Sándor László Férfi 1977 Győr
3058 Sándor Bence Férfi 2008 Győr
3059 Sándor Dávid Férfi 2010 Győr
3057 Sándorné Stokinger Judit 1979 Győr
3097 Sánta Balázs Férfi 1988 Győr
3029 Sarkady Klaudia 2007 Mosonmagyaróvár
3030 Sarkady Barnabás Férfi 2011 Mosonmagyaróvár
3080 Schulz Milán Férfi 2007 Rajka
3028 Smeringa Léna 2008 Mosonmagyaróvár
3108 Sövegjártóné Bezerédi Hajnalak 1978 Fertőszentmiklós
3051 Szabados Dóra 1990 Szabadbattyán
3037 Szabó Józsefné 1961 Halászi
3065 Szabó Zoltán Férfi 1968 Mosonmagyaróvár
3112 Szabó Mihály Férfi 2008 Mosonmagyaróvár
3113 Szabó Miklós Férfi 1958 Mosonmagyaróvár
3126 Szabó Anna 2005 Tokod
3093 Szédelyi Anita 1970 Halászi
3014 Székely Lilla 2010 Győr
3015 Székely Vendel Férfi 2012 Győr
3138 Székely Petra 1991 Mosonmagyaróvár
3031 Szekér Évi 1977 Mosonmagyaróvár
3068 Szekeres Szilvia 1971 Mosonmagyaróvár
3130 Szijártó József Férfi 1976 Bősárkány
3086 Szitás Dzsenifer 2005 Rajka
3033 Szokoli Csenge 2008 Halaszi
3052 Szokoli Réka 1985 Mosonmagyaróvár
3089 Szubi Annamária 2006 Rajka
3010 Takács Réka 2010 Győr
3064 Takács Fanni 2009 Mosonmagyaróvár
3009 Takács-Szabó Melinda 1983 Győr
3039 Thurner Ákos Férfi 2002 Halászi
3040 Thurner Bence Férfi 2004 Halászi
3018 Tóth Julianna 2009 Mosonmagyaróvár
3019 Tóth Bendegúz Férfi 2011 Kunsziget
3020 Tóth Sebestyén Férfi 2013 Kunsziget
3038 Tóth Fanni 2014 Mosonmagyaróvár
3107 Tóth Zsófi 2008 Jánossomorja
3062 Tőke Rella 1981 Püspökladány
3069 Vajda Bendegúz Férfi 2010 Mosonmagyaróvár
3094 Varga Tamás Férfi 2005 Mosonmagyaróvár
3145 Varga Noémi 2009 Mosonmagyaróvár
3132 Vizsy Lilla 2001 Mosonmagyaróvár
3114 Zsenák Ingrid 1991 Enese

 

futonaptar BSI mozdulj velunk exterememan keszthely triatlon  kartyalogo

Spuri futobolt logo 500x500