Mosonmagyaróvári Strucc Futóklub SE

strucclogo

 2022.04.10.

motherson 1

   


egyszazalek

 

varoscimer

 

motherson 3

 

nolato

 

villapark

 

pannowork uj

 

lajtaszig honlap 

teka uj

 

Logo greiner bioone 2c RGB

 

lajtamag 1

 

fortop uj

 

ufmlogo2

 

chio

 

wb jpg

  

 

high5

 proba

 

superinfo

 

14_agnitiming_logo

 

 

Pannonwork 2km rajtlista, frissítve 2022.04.06. 20:00

pw logo

3125 Alava Alonso Adrián Férfi 1978 Mosonmagyaróvár
3124 Alava-Alonso Emma 2012 Mosonmagyaróvár
3005 Ambrusch Tamás Férfi 1993 Bezenye
3150 Andorka Ákos Férfi 2012 Jánossomorja
3151 Andorka László Férfi 1981 Jánossomorja
3043 Angyal Viktória 2001 Halászi
3137 Balassa Ildikó 1976 Mosonmagyaróvár
3054 Bély Boglárka 1997 Mosonmagyaróvár
3110 Bittmann Angelika 1973 Dunaszentpál
3068 Bogár Gréta 2009 Mosonmagyaróvár
3086 Bognár Bernadett 1980 Győr
3135 Bors Lajos Férfi 1973 Mosonmagyaróvár
3001 Borsné Gondár Tímea 1973 Mosonmagyaróvár
3145 Brattengeier Péter Férfi 1981 Mosonmagyaróvár
3146 Brattengeier Balázs Férfi 2010 Mosonmagyaróvár
3099 Buga Márta 1970 Mosonmagyaróvár
3059 Deák Valentina 2003 Mosonmagyaróvár
3060 Deák Alexandra 1995 Mosonmagyaróvár
3097 Deczky Ramóna 2009 Mosonmagyaróvár
3094 Demkó Janka 2008 Máriakálnok
3069 Domonkos Zètèny Férfi 2014 Feketeerdő
3171 Domonkos Kornèl Férfi 2016 Feketeerdő
3015 Dr Zombory Mónika 1974 Mosonmagyaróvár
3170 Duics Marcel Férfi 2014 Mosonmagyaróvár
3011 Eőri Zalán Férfi 2003 Rajka
3156 Erdész Szilárd Férfi 1991 Mosonmagyaróvár
3144 Farkas Liliána 2009 Mosonmagyaróvár
3007 Fazekas Szonja 2010 Abda
3046 Fazekas László Férfi 1973 Halászi
3047 Fazekas Rebeka 2009 Halászi
3113 Fejes Zsigmond Férfi 2010 Mosonmagyaróvár
3065 Felber Jázmin 2010 Halászi
3055 Forrai Attila Férfi 1973 Dunakiliti
3056 Forrai Attila Férfi 2009 Dunakiliti
3057 Forrai Benett Férfi 2011 Dunakiliti
3058 Forrai Noel Férfi 2013 Dunakiliti
3002 Földes Mária 1968 Mosonmagyaróvár
3008 Fördősné Skerlecz Melinda 1983 Jánossomorja
3119 Futó Lilla 2010 Mosonszolnok
3138 Futó Kitti 2012 Mosonmagyaróvár
3139 Futó Gábor Férfi 1979 Mosonmagyaróvár
3118 Fülöp Sándor Férfi 1973 Mosonmagyaróvár
3022 Galazka Kata 1981 Mosonmagyaróvár
3023 Galazka Fanni 2007 Mosonmagyaróvár
3024 Galazka Sára 2007 Mosonmagyaróvár
3088 Gelencsérné Takács Flóra 1989 Máriakálnok
3096 Győrig Adél 2009 Mosonmagyaróvár
3084 Hajasova Olga 1964 Rajka
3063 Harmath Zsombor Férfi 2013 Dunaszeg
3126 Hegedüs Ádám Férfi 2006 Mosonmagyaróvár
3127 Hegedüs Barnabás Férfi 2010 Mosonmagyaróvár
3128 Hegedüs Bence Férfi 2008 Mosonmagyaróvár
3136 Hegyi Annamária 2007 Hédervár
3017 Horváth Gábor Férfi 1982 Mosonmagyaróvár
3018 Horváth Blanka 2012 Mosonmagyaróvár
3032 Horváth Szabolcs Férfi 1980 Kimle
3033 Horváth Emília 2013 Kimle
3116 Horváth Anett 2002 Jánossomorja
3117 Horváth Mihály Férfi 1970 Jánossomorja
3045 Hurtony Tamás Férfi 1992 Zlaté Klasy
3107 Illanicz Mira 2010 Mosonmagyaróvár
3157 Imre Petra 1990 Jánossomorja
3070 Kalman Annabella 2012 Görsbach(Germany)
3071 Kalman Emili 2014 Görsbach(Germany)
3072 Kalman Katalin 1986 Görsbach(Germany)
3073 Kalman Tamas Férfi 1985 Görsbach(Germany)
3067 Katona Maja 2013 Mosonmagyaróvár
3066 Katonáné Világi Boglárka 1981 Mosonmagyaróvár
3087 Kerekes Szabolcs Férfi 2005 Győr
3142 Keszegh Dániel Férfi 2014 Mosonmagyaróvár
3009 Keszey Zsófia 1991 Mosonmagyaróvár
3029 Kiss Patrícia 2002 Hédervár
3030 Kiss Tamás Férfi 1978 Hédervár
3044 Kiss Kamilla 2004 Hédervár
3014 Kocsis Sándor Férfi 1984 Mosonmagyarovar
3130 Kocsis Alexander Férfi 2011 Mosonmagyarovar
3149 Kocsis Károly Férfi 1988 Mosonmagyaróvár
3019 Komlósi Dóra Vivien 2010 Győr
3147 Kóródi Csenge 2012 Jánossomorja, Mosonszentjános
3122 Kovács Anita 1995 Székesfehérvár
3132 Kozma Hunor Attila Férfi 2011 Kimle
3042 Krankovits Rebeka 2002 Héródervár
3090 Krassói Olivér Férfi 2010 Jánossomorja
3091 Krassói Barnabás Férfi 2008 Jánossomorja
3121 Kurcsics Regina 2010 Jánossomorja
3089 Kutács Anna Róza 2015 Győr, Győrszentiván
3078 Laczi-Kiss Milton Férfi 2008 Mosonmagyaróvár
3079 Laczi-Kiss Nelzon Férfi 2014 Mosonmagyaróvár
3074 Laszlo Rudolf Férfi 1960 Mosonmagyarovar
3123 Linkai Luca Erzsébet 2009 Győrújbarát
3165 Luka-Barzsó Judit 1990 Kapuvár
3103 Makó Norina Natália 2013 Darnózseli
3104 Makó Mietta 2011 Darnózseli
3102 Makóné Hoferik Natália 1981 Darnózseli
3080 Méhes Maja 2009 Mosonmagyaróvár
3081 Méhes-Heveder Noémi 1977 Mosonmagyaróvár
3148 Miklós Alexandra 1998 Mosonmagyaróvár
3133 Molnár Viktória 2002 Mosonmagyaróvár
3166 Molnár Evelin 1996 Kapuvár
3004 Nagy Lilla 1995 Tahitótfalu
3013 Nagy Léna 2013 Mosonmagyaróvár
3085 Nagy Patrik Férfi 2009 Mosonmagyaróvár
3162 Nagy Liliána 2013 Sárvár
3095 Németh Gabriella 1974 Máriakálnok
3105 Németh Csenge 2009 Mosonmagyaróvár
3109 Németh Aladár Férfi 1980 Mosonmagyaróvár
3141 Németh Tamás Férfi 1981 Mosonmagyaróvár
3108 Németh-Koltai Petra 2013 Mosonmagyaróvár
3006 Novák-Csoknyai Anett 1979 Mosonmagyaróvár
3093 Ocskay Brigitta 2004 Dunasziget
3049 Páncél Milla 2014 Mosonmagyaróvár
3050 Páncél Hanga 2011 Mosonmagyaróvár
3051 Páncél Enikő 2009 Mosonmagyaróvár
3053 Páncél György Férfi 1972 Mosomagyaróvár
3052 Páncélné Horváth Viktória 1974 Mosonmagyaróvár
3048 Papp Gáborné 1972 Mosonszolnok
3134 Papp Melitta 1998 Hegyeshalom
3164 Pető Bence Férfi 2010 Halászi
3076 Polonkai Bálint Férfi 2009 Hegyeshalom
3077 Polonkai Lajos Férfi 1982 Hegyeshalom
3025 Polz Emese 2012 Mosonmagyaróvár
3026 Polz Réka 2015 Mosonmagyaróvár
3082 Posvancz-Heveder Emma 2011 Halászi
3062 Pram Zoé 2013 Győrzámoly
3106 Printz-Markó Barnabás Férfi 2011 Mosonmagyaróvár
3061 Ráb Zsombor Férfi 2011 Győr
3114 Raschek Anna Flóra 2014 Takácsi
3115 Raschek Róbert Férfi 1985 Takácsi
3027 Régely László Férfi 1993 Mosonmagyaróvár
3035 Reppa Barnabás Férfi 2011 Máriakálnok
3036 Reppáné Szabó Kinga 1986 Máriakálnok
3152 Schmierer Martin Férfi 2014 Mosonmagyaróvár
3153 Schmierer-Huszár Krisztina 1983 Mosonmagyaróvár
3163 Sebestyén Szilvia 1989 Sárvár
3111 Serif Alexandra 1989 Mosonmagyaróvár
3112 Serif George Azir Férfi 1967 Mosonmagyaróvár
3083 Slovakova Silvia 1985 Rajka
3143 Stipkovits Emma 2013 Mosonmagyaróvár
3034 Szabó Józsefné 1961 Halászi
3098 Szabó Zoltán Férfi 1968 Mosonmagyaróvár
3154 Szabó Anikó 1977 Mosonmagyaróvár
3129 Szacsuri-Németh Réka 2011 Mosonmagyaróvár
3100 Szentesi Levente Férfi 2015 Mosonmagyaróvár
3101 Szentesi Dorka 2017 Mosonmagyaróvár
3169 Szigony Flóra 2014 Mosonmagyaróvár
3168 Szigony-Dohovcs Lívia 1985 Mosonmagyaróvár
3028 Szilágyi Áron Férfi 2013 Mosonmagyaróvár
3075 Szitás Donát Férfi 2013 Halászi
3003 Takács Fanni 2009 Mosonmagyaróvár
3040 Thurner Bence Férfi 2004 Halászi
3041 Thurner Ákos Férfi 2002 Halászi
3016 Tonomár Szonja 2011 Mosonmagyaróvár
3167 Tornóczi Lili 2014 Mosonmagyaróvár
3010 Tóth Anita 1985 Mosonszolnok
3012 Tóth Vilmos Férfi 1983 Mosonszolnok
3031 Tóth Fanni 2014 Mosonmagyaróvár
3120 Tóth Sebestyén Férfi 2013 Kunsziget
3131 Tóth Renáta 1994 Mosonmagyaróvár
3140 Trestyén Márk Férfi 2014 Mosonmagyaróvár
3158 Ullaga György Férfi 1998 Tiszaújváros
3038 Vajas Gellért Férfi 2012 Mosonmagyaróvár
3039 Vajas Nóra 2012 Mosonmagyaróvár
3037 Vajas-Trnovszky Anita 1979 Mosonmagyaróvár
3092 Varga Balázs Férfi 2008 Jánossomorja
3020 Vasenszky Zoltán György Férfi 2010 Mosonmagyaróvár
3021 Vasenszky Kata Sára 2012 Mosonmagyaróvár
3155 Vaskovics Ábris Férfi 2010 Mosonmagyaróvár
3064 Vecseiné Virág Anett 1985 Halászi
3159 Vida Ramóna 2014 Mosonmagyaróvár
3160 Vida Emília 2012 Mosonmagyaróvár
3161 Vida Zsolt Férfi 2008 Mosonmagyaróvár

 

futonaptar BSI mozdulj velunk exterememan keszthely triatlon  kartyalogo

Spuri futobolt logo 500x500