Mosonmagyaróvári Strucc Futóklub SE

strucclogo

 2020.09.13.

motherson 1

   


egyszazalek

 

varoscimer

 

motherson 3

 

Agrowirt Logo Color

 

villapark

 

pannowork uj

 

lajtaszig honlap 

ujmofemlogo

 

Logo greiner bioone 2c RGB

 

lajtamag 1

 

For top

 

ufmlogo2

 

chio

 

GGE RGB

 

wb jpg

  

futura 

 

high5

 proba

 

superinfo

 

14_agnitiming_logo

 

 

Villapark 5km rajtlista, frissítve 2020.09.09. 06:00

villapark

2001 Ábele Zsuzsanna 1975 Mosonmagyaróvár
2055 Adorján Ákos Férfi 1995 Győr
2101 Angyal-Szabó Daniella 1996 Darnózseli
2200 Babrik Zsolt Férfi 1980 Kisbodak
2104 Bagi Patrícia 1991 Győr
2141 Bálint Tamásné 1966 Győr
2145 Bán Vivien 1995 mosonmagyarovár
2174 Bedők Tímea 2006 Ásványráró
2046 Behon Lőrinc Ferenc Férfi 2011 Bezenye
2045 Behonné Erdős Mónika 1977 Bezenye
2158 Bencsik Imre Krisztián Férfi 1977 Jánossomorja
2093 Bérci Dorka 2005 Veszkény
2106 Bertalan Kitti 1999 Mosonmagyaróvár
2021 Biacsics Barbara 1988 Mosonmagyaróvár
2051 Bisits Zsuzsanna 1982 Kimle
2098 Bognár Zoltán Férfi 1980 Győr
2099 Bognárné Kocsis Andrea 1984 Győr
2175 Borbély Júlia 1971 Győr
2012 Boruzs Attila Férfi 1989 Mosonmagyaróvár
2022 Bögi Attila Férfi 1967 Mosonmagyaróvár
2187 Böjte Izaura 1986 Győr
2172 Bujtár Levente Férfi 2010 Győr
2173 Bujtár Dominik Férfi 2012 Győr
2159 Burján Zsuzsanna 1979 Halászi
2195 Butiné Kótai Piroska 1959 Százhalombatta
2188 Cseh Júlia 2001 Mosonmagyaróvár
2184 Dalmai Zsófia 2006 Győr
2185 Dalmai Gyula Férfi 1973 Győr
2125 Dániel Zsuzsanna 1978 Mosonmagyaróvár
2091 Dankó Mihály Férfi 1958 Mosonmagyaróvár
2070 Dankóné Dovánczki Katalin 1982 Mosonmagyaróvár
2066 Deák Eszter 1984 Mosonmagyaróvár
2075 Deák Alexandra 1995 Mosonmagyaróvár
2076 Deák Valentina 2003 Mosonmagyaróvár
2197 Demkó Mátyás Férfi 2006 Máriakálnok
2130 Dobos Zsolt Férfi 1978 Mosonmagyaróvár
2063 Domschitz Sándor Férfi 2004 Máriakálnok
2079 Dr. Kovács Viktória 1989 Veszprém
2096 Egri Andrea 1978 Komárom
2056 Élő Szilárd Férfi 1986 Bezenye
2148 Élő László Férfi 1968 Csorna
2127 Farkas Zoltán Férfi 1978 Budapest
2128 Farkas Rella 2012 Budapest
2129 Farkas Márton Férfi 2010 Budapest
2006 Fazekas László Férfi 1973 Halászi
2007 Fazekas Rebeka 2009 Halászi
2090 Fehér Péter Férfi 2001 Mosonmagyaróvár
2182 Fejes Lóránt Férfi 1973 Gyorujbarat
2015 Felber Jázmin 2010 Halászi
2008 Fenyvesi Petra 1991 Mosonmagyaróvár
2033 Fenyvesi Hanna 2004 Mosonmagyaróvár
2180 Figler Erika 1970 győr
2083 Gál Gergő Férfi 2004 Mosonmagyarovar
2107 Gáspár Szilárd Férfi 1977 Mosonmagyaróvár
2198 Gasztonyi-Maller Bence Férfi 2007 Győr
2049 Gellért Balázs Férfi 1981 Zirc
2062 Gnám Andrea 1973 Máriakálnok
2061 Grafl Bernadett 1977 Mosonmagyaróvár
2029 Gyimesi Kitti 2003 Mosonmagyaróvár
2030 Gyimesi Szilveszterné 1976 Mosonmagyaróvár
2069 Györkös Kincső 1996 Bőny
2103 Gyürü-Gehrig Rebecca 2006 Mosonmagyaróvár
2013 Harkány Dominika 1998 Mernye
2150 Hegyi Noémi 2006 Mosonmagyaróvár
2067 Hérics Ágnes 1952 Mosonmagyarovar
2176 Hoffer Zoltán Férfi 1979 győr
2193 Horog Enikő 1991 Bodonhely
2060 Horváth Gergő Férfi 1996 Kóny
2114 Horváth Imréné 1970 Jánossomorja
2160 Horváth Sándor Férfi 1980 Tatabánya
2191 Horváth Vivien 2001 Mocsa
2014 Horváth-Görgics Edina 1984 JÁNOSSOMORJA
2161 Horváthné Forgó Angéla 1972 Kimle
2183 Hujber Réka 1997 Jànossomorja
2153 Illanicz Mira 2010 Mosonmagyaróvár
2154 Illanicz Béla Férfi 1966 Mosonmagyaróvár
2094 Imre Petra 1990 Jánossomorja
2000 Iváncsics János Férfi 1964 Mosonmagyaróvár
2077 Józsa Luca 2007 Győrszentiván
2078 Józsa Erik Férfi 2010 Győrszentiván
2149 Kállai Róbert Férfi 1972 Sopron
2151 Kállainé Anita 1975 Sopron
2162 Kamocsai Péterné 1994 Ásványráró
2181 Kamocsár Kitti 2005 győr
2186 Karácsony Mónika 1982 Máriakálnok
2135 Kelemen Máté Férfi 2003 Mosonmagyaróvár
2136 Kelemen Áron Férfi 2005 Mosonmagyaróvár
2163 Keszegh Tamás Férfi 1977 Mosonmagyaróvár
2050 Kiss Fruzsina 2007 Hédervár
2058 Kiss Violetta 1988 Mosonmagyaróvár
2005 Klauser Róbert Férfi 1977 Mosonmagyaróvár
2119 Klincsok Gyula Férfi 1971 Mosonmagyaróvár
2120 Klincsok Tamás Férfi 2008 Mosonmagyaróvár
2044 Kóczán Bernadett 1986 Mosonmagyaróvár
2164 Kocsis Dániel Férfi 1993 Ballószög
2189 Komjáti Ákos Férfi 2006 Pér
2031 Kòròdi Viktòria 1982 Jánossomorja
2121 Kósa-Ádám Katalin 1983 Mosonmagyaróvár
2019 Kovács Eszter 1989 Győr
2123 Kovács Zsolt Férfi 1995 Zirc
2131 Kovács Csaba Férfi 1971 Kimle
2133 Kovács Emília 2005 Kimle
2134 Kovács Viktória 2009 Kimle
2156 Kovács Mónika 1980 Győr
2165 Kovács Tamás Férfi 1981 Jánossomorja
2084 Kovacsics Ábel Férfi 2005 Rajka
2126 Kovácsné Judit 1978 Solt
2132 Kovácsné Komlódi Ivonn 1978 Kimle
2036 Krankovits-Fenyvesi Adrienn 1979 Mosonmagyaróvár
2040 Krüger Eric Férfi 2008 Győr
2041 Krüger Zsanett 1978 Gyor
2048 Kugler Áron Férfi 2007 Zirc
2032 Kurcsics Kinga 2005 Jánossomorja
2004 Lakatos Dóra 1982 Mosonmagyaróvár
2111 Lencse Edina 1979 Mosonmagyaróvár
2157 Magyar Hanna 1994 Mosonmagyaróvár
2080 Majsa Norbert Férfi 1976 Ikrény
2081 Majsa Nikolett 2002 Ikrény
2011 Mednyánszky Szimonetta Petra 1994 Győrladamér
2171 Mészáros Ármin Férfi 2010 abda
2095 Miller Csaba Férfi 1968 Mosonszentmiklós
2155 Molnár Vivien 2005 Levél
2116 Morel Arnold Férfi 1992 Mosonmagyaróvár
2035 Nagy Ildikó 1987 Halászi
2042 Nagy Barbara 1987 Mosonmagyaróvár
2108 Nagy Réka 2004 Mosonmagyaróvár
2170 Nagy István Férfi 1959 mosonmagyaróvár
2192 Nagy Szabolcs Férfi 1979 Győr
2024 Németh Krisztina 1986 Halászi
2039 Németh Katalin 1994 Mosonudvar
2065 Németh Péter Férfi 1956 Abda
2194 Németh Rebeka 1999 Lébény
2196 Németh Gabriella 1974 Máriakálnok
2199 Németh Dorián Férfi 2010 Győr
2143 Norbert Szabó Férfi 1996 Mosonmagyaróvár
2047 Novotná Lucie 1986 Győr
2072 Papp Dávid Férfi 1996 Mosonmagyaróvár
2097 Papp Nikolett 1995 Mosonmagyaróvár
2166 Pauer Alexandra 1991 Mosonszolnok
2110 Pirisa Nikolett 1993 Újrónafő
2190 Pongráczné Pap Hajnalka 1970 Pannonhalma
2037 Pusztai Vivien 2003 Mosonmagyaróvár
2089 Puszter Anna Rebeka 2006 Rajka
2140 Radics Károly Férfi 1987 Győr
2088 Reifmesser Natália 2007 Rajka
2071 Reizinger Orsolya 1998 Mosonmagyaróvár
2073 Reizinger Róbert Férfi 1969 Mosonmagyaróvár
2074 Reizinger Hajnalka 1998 Mosonmagyaróvár
2142 Rosta Béla Férfi 1958 Kimle
2138 Rozgonyi Réka 2005 Mosonmagyaróvár
2105 Ruzsa Dávid Férfi 2007 Mosonmagyaróvár
2087 Sághy Dorina 2006 Rajka
2002 Saller Flóra 2009 Mosonmagyaróvár
2003 Saller Iringó 2006 Mosonmagyaróvár
2152 Sántha Orsolya 2007 Mosonmagyaróvár
2137 Schwanner Ildikó 1975 Mosonmagyaróvár
2025 Simon Ivett 1992 Ravazd
2026 Simon Edina 1996 Ravazd
2147 Simon Ferenc Férfi 1974 Csorna
2112 Sípos Csongor Férfi 1991 Mosonmagyaróvár
2109 Stergerics Áron Férfi 2010 Dunakiliti
2124 Suri Aliz 2007 Mosonmagyaróvár
2028 Szabó Krisztina 1981 Győr
2059 Szabó Fanni 1998 Markotabödöge
2064 Szalaki Cintia 1991 Mezőcsokonya
2118 Számadó András Férfi 1983 Béb
2068 Szánkovics Ferenc Férfi 1958 Veszprémvarsány
2027 Székely Balázs Férfi 1981 Győr
2115 Szitás Ildikó 1988 Halászi
2018 Szücs Veronika 1996 Győr
2085 Takács Márk Férfi 2006 Rajka
2038 Tamás Lilla 1990 Budapest
2009 Taródy Lilla 2000 Mosonmagyaróvár
2034 Tekler János Férfi 1971 Mosonmagyaróvár
2086 Teszárs Martin Férfi 2004 Rajka
2043 Timári Dávid Férfi 1992 Mosonmagyaróvár
2023 Tolnai-Németh Barbara 1989 Mosonmagyaróvár
2020 Tóth Albert Férfi 2006 Mosonmagyaróvár
2053 Tóth Bálint Férfi 2007 Mosonmagyaróvár
2057 Tóth Luca 1997 Darnózseli
2052 Tóthné Szabó Klaudia 1984 Mosonmagyaróvár
2177 Tremmel Zsófia 2004 Gyorujbarat
2178 Tremmel Ferenc Férfi 1975 Gyorujbarat
2179 Tremmelne Nóra 1976 Gyorujbarat
2122 Vadász-Krúg Ágnes 1983 Mosonszolnok
2054 Varga Sarolta 1990 Balatonfüred
2092 Varga Virginia Beatrix 1992 Budapest
2102 Varga Henrietta 1994 Mosonmagyaróvár
2167 Varga Imréné 1972 Jánossomorja
2168 Varga Vivien 1990 Jánossomorja
2201 Varga Antal Férfi 1954 Mosonmagyaróvár
2010 Varga-Mátyás Anita 1990 Halászi
2169 Varsics Vanda 1986 Győr
2113 Vass Julianna 1995 Mosonmagyaróvár
2082 Veres Zsuzsa 1989 Győr
2144 Veres Viki 1996 Bezi
2139 Vida Melinda 1986 Győr
2100 Wohlmutter Alexandra 1994 Mosonmagyaróvár
2146 Zsenák Milán Férfi 1994 Enese
2117 Zsoldos Zoltán Férfi 1990 Újrónafő

 

futonaptar BSI mozdulj velunk exterememan keszthely triatlon  kartyalogo

Spuri futobolt logo 500x500