Mosonmagyaróvári Strucc Futóklub SE

strucclogo

 2019.05.05.

smrgomb

   



egyszazalek

 

varoscimer

 


smr

 

Agrowirt Logo Color

 

virpay logo

 

greiner logo 

ujmofemlogo

 

lajtamag 1

 

For top

 

pw logo

 

ufmlogo2

 

lajtaszig honlap

 

global europe

 

wb jpg

 

bauexpert

 

futura 

 

high5

 proba

 

superinfo

chicco

14_agnitiming_logo

 

 

Virpay 3km rajtlista, frissítve 2019.03.17. 18:00

virpay logo

80 versenyző

2016 Behon Lőrinc Férfi 2011 Bezenye
2015 Behonné Erdős Mónika 1977 Bezenye
2080 Bély Boglárka 1997 Mosonmagyaróvár
2072 Bence Lilla 1986 Máriakálnok
2028 Beöthy Anna 1993 mosonmagyaróvár
2062 Biczó Tünde 1968 Szombathely
2020 Bognár Zoltán Férfi 1968 Mosonmagyaróvár
2017 Deák Alexandra 1995 Mosonmagyaróvár
2277 Dovánczki Imre Férfi 1967 Mosonmagyaróvár
2013 Dovigyel Dávid Férfi 1992 Rajka
2006 Enikő Németh 1992 Rábapatona
2042 Farkas Szilvia 1966 Mosonmagyaróvár
2029 Fazekas Rebeka 2009 Halászi
2030 Fazekas László Férfi 1973 Halászi
2014 Fehér Petra 2001 Rajka
2063 FERSLI MARTA 1968 GYOR
2065 Forró Zsombor Férfi 2010 Halászi
2066 Forró Kristóf Férfi 2003 Halászi
2067 Forróné Szitás Mónika 1976 Halászi
2011 Gordos Krisztina 2001 Jánossomorja
2025 Gunics Gyöngyi 1964 Győrladamér
2050 Györkös Kincső 1996 Bőny
2033 Hegyi Annamária 2007 Hédervár
2034 Hegyi Károly Férfi 1965 Hédervár
2031 Horváth Ervin Férfi 2004 Győr
2027 Horváth-Sarródi Márton Férfi 2005 Sopron
2071 Jörgensen Charlotte 1969 Máriakálnok
2032 Kiss Fruzsina 2007 Hédervár
2073 Kóródi Viktória 1982 Jánossomorja
2055 Koszogovitsné Kundermann Beáta 1967 Szombathely
2082 Kovalszki Eszter 2001 Mosonmagyaróvár
2084 Kuller Martina 1983 Kunsziget
2074 Kurcsics Kinga 2005 Jánossomorja
2010 Kuzmics Zoltán Férfi 1986 Petőháza
2064 Lukács Lili 2006 Mosonmagyaróvár
2023 Miller Csaba Férfi 1968 Mosonszentmiklós
2048 Nagy-Fábián Milán Férfi 2007 Győrújbarát
2049 Nagy-Fábián Rajmund Férfi 2005 Győrújbarát
2079 Nyáradi István Férfi 1967 Győr
2021 Ocskay Máté Férfi 2007 Dunasziget
2022 Ocskay Brigitta 2004 Dunasziget
2038 Őri Benjamin Férfi 2002 Mosonmagyaróvár
2051 Pádár Enikő 1997 Kimle
2043 Páncél Hanga 2011 Mosonmagyaróvár
2044 Páncél Enikő 2009 Mosonmagyaróvár
2045 Páncél Milla 2014 Mosonmagyaróvár
2047 Páncél György Férfi 1972 Mosonmagyaróvár
2046 Páncélné Horváth Viktória 1974 Mosonmagyaróvár
2026 Pappné Bancsó Zsuzsanna 1983 Gyarmat
2041 Reppa Barnabás Férfi 2011 Mosonmagyaróvár
2040 Reppáné Szabó Kinga 1986 Mosonmagyaróvár
2081 Ruzsovits Viktória 2003 Mosonmagyaróvár
2075 Sándor Bence Férfi 2008 Győr
2076 Sándor Dávid Férfi 2010 Győr
2078 Sándor László Férfi 1977 Győr
2077 Sándorné Stokinger Judit 1977 Győr
2070 Sarkady Klaudia 2007 Mosonmagyaróvár
2019 Sier Tamásné 1967 Dunaharaszti
2024 Somogyi-Tonomár Zita 1991 Halászi
2060 Starzyk Bożena 1968 OlkuszD
2035 Szabó Józsefné 1961 Halászi
2058 Szabó Mihály Férfi 2008 Mosonmagyaróvár
2059 Szabó Miklós Férfi 1958 Mosonmagyaróvár
2053 Takács Réka 2010 Győr
2054 Takács-Szabó Melinda 1983 Győr
2083 Tamásné Lévai Márta 1982 Kunsziget
2018 Tempfli Gabriella 1968 Shepton Mallet
2061 Tercz Laura 2007 Darnózseli
2036 Thurner Ákos Férfi 2002 Halászi
2037 Thurner Bence Férfi 2004 Halászi
2007 Tihanyi Attila Férfi 1970 Mosonmagyaróvár
2008 Tihanyi Péter Férfi 2007 Mosonmagyaróvár
2009 Tihanyi Balázs Férfi 2008 Mosonmagyaróvár
2039 Tóth Bálint Férfi 2007 Mosonmagyaróvár
2052 Török Bence Férfi 2008 Bezenye
2069 Török Laura 2000 Bezenye
2012 Varga-Mátyás Anita 1990 Halászi
2056 Vizsy Napsugár 2005 Mosonmagyaróvár
2057 Vizsy Lilla 2001 Mosonmagyaróvár
2068 Zsuppán Balázs Férfi 2003 Dunasziget

 

futonaptar BSI mozdulj velunk exterememan keszthely triatlon  kartyalogo

Spuri futobolt logo 500x500