Mosonmagyaróvári Strucc Futóklub SE

strucclogo

 2022.04.10.

motherson 1

   


egyszazalek

 

varoscimer

 

motherson 3

 

nolato

 

villapark

 

pannowork uj

 

lajtaszig honlap 

teka uj

 

Logo greiner bioone 2c RGB

 

lajtamag 1

 

fortop uj

 

ufmlogo2

 

chio

 

wb jpg

  

 

high5

 proba

 

superinfo

 

14_agnitiming_logo

 

 

Villapark 5km rajtlista, frissítve 2022.04.06. 20:00

villapark

2043 Ácsné Nagy Magdolna 1983 Mosonmagyaróvár
2121 Adorján Alexa 1986 Mosonmagyaróvár
2055 Ambrózy-Hoffer Emese 1981 Mosonmagyaróvár
2006 Babos Bernadett 1977 Halászi
2110 Babos Petra 1998 Máriakálnok
2007 Balikó Laura 1990 Feketeerdő
2151 Bálint Andrea 1991 Győr
2040 Bari István Férfi 1989 Győrújfalu
2004 Baróti Sándor Férfi 1969 Mosonmagyaróvár
2109 Báthori Linda Sára 2013 Mosonmagyaróvár
2146 Behon Lőrinc Férfi 2011 Bezenye
2011 Bendliné Sándor Henrietta 1988 Töltéstava
2054 Beöthy Anna 1993 Mosonmagyaróvár
2078 Biczó Adrián Péter Férfi 1991 Vámoscsalád
2022 Bisits Zsuzsanna 1982 Kimle
2052 Bognár Dávid Balázs Férfi 1991 Mosonmagyaróvár
2031 Bordás Csilla 1971 Mosonmagyaróvár
2036 Boruzs-Tòth Barbara 1991 Mosonmagyaróvár
2102 Butiné Kótai Piroska 1959 Százhalombatta
2119 Csaplár György Férfi 1981 Mosonmagyaróvár
2162 Cseh Júlia 2001 Mosonmagyaróvár
2056 Cservenák Rudolf Férfi 1992 Mosonmagyaróvár
2061 Csup Dávid Férfi 1988 Őttevény
2124 Dankó Attila Férfi 1986 Levél
2053 Demetrovics Máté Férfi 1985 Pér
2141 Domschitz Richárd Férfi 1981 Jánossomorja
2024 dr. Horváth István Férfi 1970 Győr
2103 dr. kiss Mónika 1982 Rajka
2136 Erdei Szabolcs Férfi 1967 Hegyeshalom
2037 Fazekas Klaudia 1989 Darnózseli
2074 Fehérné Rongits Anett 1987 Lébény
2148 Fejes András Férfi 2004 Mosonmagyaróvár
2029 Fekete Hajnalka Erzsébet 1968 Mecsér
2126 Fodor József Férfi 1980 Levél
2033 Forróné Szitás Mónika 1976 Halászi
2159 Fülöp Dóra 1985 Budapest
2076 Gál Gergő Férfi 2004 Mosonmagyaróvár
2018 Garai Kornél Férfi 1980 Mosonmagyarovár
2017 Gáspár Szilárd Férfi 1977 Mosonmagyaróvár
2079 Gellén-Sághi Zsuzsanna 1986 Győr
2142 Giczi Rendi Dániel Férfi 2013 Mosonmagyaróvár
2034 Gráczol-Kardos Noémi 1987 Halászi
2135 Grónai Sándor Férfi 1979 Komárom
2114 Gyergyói Réka 1999 Kimle
2085 Gyönge László Férfi 1974 Győrság
2086 Gyöngéné Molnár Anita 1975 Győrság
2117 Hainer Annamari 1985 Budapest
2027 Hársas Mini 1973 Székesfehérvár
2180 Hefler Attila Férfi 1986 Budapest
2154 Hegyi Noémi 2006 Mosonmagyaróvár
2032 Hérics Ágnes 1952 Mosonmagyaróvár
2012 Horváth Fruzsina 1997 Mosonmagyaróvár
2023 Horváth Hanna 2011 Kimle
2080 Horváth Nándor Férfi 1989 Mosonszolnok
2099 Horváth Zoé 2004 Szombathely
2113 Horváth Laura 1999 Ikrény
2145 Horváth Márta 1968 Mosonmagyaróvár
2152 Horváth Gergő Tamás Férfi 1996 Kóny
2175 Horváth Vivien Teréz 2001 Mocsa
2172 Horváthné Kardos Éva 1967 Mosonmagyaróvár
2047 Horváthné Smuk Mária 1974 Jánossomorja
2066 Hujber Réka 1997 Jànossomorja
2057 Iby Ágnes 1988 Mosonmagyaróvár
2001 Iváncsics János Férfi 1964 Mosonmagyaróvár
2059 Izsó Gábor Férfi 1973 Győr
2168 Jankovits Ramóna 1995 Levél
2133 Juhász Anita 1974 Győr
2005 Kalocsai Krisztián Férfi 1972 Levél
2063 Karácsony Mónika 1982 Máriakálnok
2046 Katona Mira 2009 Mosonmagyaróvár
2062 Katona Gábor Férfi 1977 Mosonmagyaróvár
2134 Katona Éva 1987 Komárom
2068 Kelemen Máté Férfi 2003 Mosonmagyaróvár
2069 Kelemen Áron Férfi 2005 Mosonmagyaróvár
2115 Kemenes Krisztina 1971 Mecsér
2051 Kiss Violetta 1988 Mosonmagyaróvár
2107 Kiss Edina 1989 Szarvas
2132 Kiss Mihály Férfi 1976 Répcelak
2082 KLINCSOK GYULA Férfi 1971 MOSONMAGYARÓVÁR
2083 Klincsok Tamás Férfi 1971 Mosonmagyaróvár
2140 Kóczán Bernadett 1986 Jánossomorja
2038 Kocsis Kevin Férfi 2002 Mosonmagyaróvár
2081 Kocsis Dániel Férfi 1993 Ballószög
2181 Komáromi Dorottya 1998 Dr. Timaffy László
2105 Kóródi Viktória 1982 Jánossomorja
2169 Kóródi Rebeka 2009 Jánossomorja
2155 Kovács Lilla 1992 Szombathely
2176 Kovács Károly Férfi 1992 Mocsa
2179 Kovács-Nyitrai Beáta 1980 Budapest
2087 Kovalszki Eszter 2001 Mosonmagyaróvár
2088 Kovalszki László Férfi 1966 Mosonmagyaróvár
2164 Köteles Alex Férfi 2012 Mosonszentmiklós
2060 Krizmanics Jenő Férfi 1969 Pécs
2106 Kurcsics Kinga 2005 Jánossomorja
2072 Laki-Smuk Viktória 1987 Mosonmagyaróvár
2138 Lencse Edina 1979 Mosonmagyaróvár
2089 Lengyel Károly Férfi 1983 Dunaszentpál
2090 Limpakter Zalán Férfi 1998 Győrsövényház
2014 Lippai-Fricska Andrea 1981 Máriakálnok
2116 Lőre Katalin 1985 Halászi
2039 Lőrinczi György Férfi 1967 Győrújbarát
2016 Lukács Róbert Férfi 1971 Fertőszentmiklós
2010 Makai Anita 1974 Mosonmagyaróvár
2125 Mayer Brigitta 1976 Dunasziget
2144 Mészáros Aisa 2015 Mosonmagyaróvár
2165 Mészáros Gábor Férfi 2007 Pér
2091 Mézes Orsolya 1995 Hédervár
2049 Mihályfi Varga Krisztina 1975 Mosonmagyaróvár
2075 Miksó-Gadó Zsuzsanna 1987 Hédervár
2092 Molnár Dóra 1996 Horné Saliby
2070 Morvayné Tóth Márta 1973 Mosonmagyaróvár
2025 Nagy Réka 2004 Budapest
2026 Nagy Alexandra 2004 Mosonmagyaróvár
2067 Nagy Balázs Férfi 1978 Mosonmagyaróvár
2108 Nagy Nikolett 1995 Mosonmagyaróvár
2129 Nagy Miklós Férfi 1986 Mosonmagyaróvár
2150 Nagy Tamás Férfi 1975 Mosonmagyaróvár
2166 Nagy Alexia Kiara 2005 Levél
2167 Nagy Sándor Férfi 1983 Levél
2042 Németh Viktória 2006 Hegyeshalom
2077 Németh Aladár Férfi 1980 Mosonmagyaróvár
2093 Németh Attila Férfi 1989 Mosonmagyaróvár
2183 Németh Ágnes 1996 Mosonmagyaróvár
2041 Némethné Szabados Hajnalka 1978 Hegyeshalom
2174 Neradilová Beňová Flóra 1983 Rajka
2156 Nick István Férfi 1978 Mosonmagyaróvár
2160 Nyéki Máté Férfi 2005 Pér
2050 Palsa-Soós Lúcia 1980 Mosonmagyaróvár
2094 Papp Péter Férfi 1986 Horné Saliby
2178 Papp László Férfi 1970 Győr
2137 Pirisa Nikolett 1993 Báta
2008 Pormüller Gabriella 1980 Darnózseli
2111 Pusztai Vivien Zsófia 2003 Mosonmagyaróvár
2064 Radics Gábor Férfi 1976 Máriakálnok
2177 Rámháp Csenge 2008 Mosonmagyaróvár
2019 Régely László Férfi 1993 Mosonmagyaróvár
2130 Reinberger Anikó 1989 Kisbér
2143 Rendi János Férfi 1966 Mosonmagyaróvár
2149 Rosta Béla Férfi 1958 Kimle
2002 Saller Róbert Férfi 1970 Mosonmagyaróvár
2182 Sarlai Blandina 1996 Hegyeshalom
2073 Simon Attila Férfi 1973 Mosonmagyaróvár
2131 Simon Balázs Férfi 2005 Mosonmagyaróvár
2157 Sipőcz Eszter 1986 Budapest
2158 Sipőcz Éva 1984 Budapest
2084 Steiner Szilvia 1980 Fertőszentmiklós
2065 Stranska Sonička 1976 Rajka
2058 Szabados Dóra 1990 Szabadbattyán
2028 Szabó Kinga 1975 Mosonmagyaróvár
2045 Szabó Fanni 1998 Markotabödöge
2048 Szabó Klaudia 2001 Markotabödöge
2095 Szabó Attila Férfi 1997 Győrzámoly
2122 Szakács Kinga 1987 Mosonmagyaróvár
2173 Szaszák Zsuzsa 2001 Győr
2044 Szédeli Csilla 1984 Hegyeshalom
2171 Szendrei Zsolt Férfi 1985 Tatabánya
2147 Szentesi Gréta 2009 Mosonmagyaróvár
2139 Szitás Ildikó 1988 Halászi
2096 Sztankovits Tamás Férfi 1979 Mosonmagyaróvár
2127 Szűcs Viktória 1981 Mosonmagyaróvár
2153 Takács Patrik Férfi 1997 Hegyeshalom
2015 Timári Dávid Férfi 1992 Mosonmagyaróvár
2118 Todorov Gabriella 1977 Fehértó
2163 Tóka Gabriella 1980 Mosonszentmiklós
2128 Tolnai Balázs Férfi 1985 Mosonmagyaróvár
2021 Tóth Bálint Férfi 2007 Mosonmagyaróvár
2030 Tóth László Férfi 1967 Mosonmagyaróvár
2100 Tóth Dániel Férfi 2005 Kunsziget
2101 Tóth Bendegúz Férfi 2011 Kunsziget
2104 Tóth Géza Férfi 1966 Mosonmagyaróvár
2020 Tóthné Szabó Klaudia 1984 Mosonmagyaróvár
2071 Urbán Ildikó 1979 Újrónafő
2009 Válint Angéla 1975 Mosonmagyaróvár
2112 Válint Adél 2003 Mosonmagyaróvár
2035 Varga Balázs Férfi 1991 Mosonmagyaróvár
2170 Vaskovics Csaba Férfi 2009 Mosonmagyaróvár
2097 Vedrődi Tamás Férfi 1995 Mosonszolnok
2120 Végh Balázs Férfi 1990 Mosonmagyaróvár
2098 Veres Gergő Férfi 1999 Mosonmagyaróvár
2013 Vitinger Nikoletta 1979 Mosonmagyaróvár
2161 Vrábel András Férfi 2005 Écs
2123 Winkler Dénes Férfi 1989 Mosonmagyaróvár
2003 Zierer Márk Férfi 1982 Mosonmagyaróvár

 

futonaptar BSI mozdulj velunk exterememan keszthely triatlon  kartyalogo

Spuri futobolt logo 500x500