Mosonmagyaróvári Strucc Futóklub SE

strucclogo

 2020.09.13.

motherson 1

   


egyszazalek

 

varoscimer

 

motherson 3

 

Agrowirt Logo Color

 

villapark

 

pannowork uj

 

lajtaszig honlap 

ujmofemlogo

 

Logo greiner bioone 2c RGB

 

lajtamag 1

 

For top

 

ufmlogo2

 

chio

 

GGE RGB

 

wb jpg

  

futura 

 

high5

 proba

 

superinfo

 

14_agnitiming_logo

 

 

Agrowirt 10km rajtlista, frissítve 2020.03.31. 24:00

Agrowirt Logo Color

163 versenyző

1162 Adrigán Maximilián Férfi 1996 Kimle
1117 Agg Milos Férfi 1982 Mosonmagyarovar
1159 Annus Tamás Férfi 1990 Budapest
1079 Babos Zoltán Férfi 1966 Máriakálnok
1080 Babos Petra 1998 Máriakálnok
1038 Bán Regő Férfi 2009 Mosonmagyaróvár
1089 Behon Aurél Férfi 2008 Bezenye
1165 Bejczi Dániel Férfi 1992 Mosonmagyaróvár
1066 Bencze Mónika 1983 Győr
1077 Benki Zsuzsanna 1987 Mosonmagyaróvár
1078 Beöthy Anna 1993 Mosonmagyaróvár
1042 Bistak-Voros Eszter 1985 Pozsony
1141 Bognár Nelli 1986 Győr
1052 Bónyai Tibor Férfi 1973 Győr
1139 Borbély Tamás Férfi 1972 Győr
1155 Bordák László Férfi 1966 Mosonmagyaróvár
1009 Brasch Gábor Férfi 1981 Mosonmagyaróvár
1157 Czimer Dávid Férfi 1995 Biatorbágy
1028 Csécsei Tamás Férfi 1990 Győr
1027 Csécseiné dr. Muzsai-Danka Viktória 1990 Győr
1085 Csízik Zoltán Férfi 1988 Baka
1126 Csölle Melinda 1982 Nyárasd
1051 Csuta Lídia 1991 Császár
1068 Csuta Ildikó 1959 Écs
1132 Darázs Lilla 1998 Nyalka
1071 Demkó Mátyás Férfi 2006 Máriakálnok
1086 Domschitz Richárd Férfi 1981 Jánossomorja
1237 Dovánczki Imre Férfi 1967 Mosonmagyaróvár
1054 dr. Illyés Anna 1982 Budapest
1152 Dr. Mezei Katalin 1974 Mosonmagyaróvár
1111 dr. Nyikovics Attila Férfi 1963 Mosonmagyaróvár
1140 Dubi Béla Férfi 1996 Lébény
1016 Ecet Zsuzsanna 1978 Győr
1110 Erőss Judit 1974 Mosonmagyaróvár
1146 Fehér Zsófia 2004 Mosonmagyaróvár
1057 Fehérné Rongits Anett 1986 Lébény
1046 Fehérvizi Róbert Férfi 1988 Győr
1047 Fehérvizi-Mihalkó Imola 1990 Győr
1120 Fekete Vivien 2000 Tiszaújváros
1158 Fodor Erika 1988 Budapest
1001 Frey Gergely Férfi 1979 Vámosszabadi
1142 Fülöp Zoltán Férfi 2006 Dunakiliti
1061 Fülöp-Szemethy Alexandra 1982 Mosonmagyaróvár
1024 Göde Tamás Férfi 1978 Lébény
1124 Gráczol Béla Férfi 1978 Halászi
1019 Gulyás Dávid Férfi 1997 Püski
1034 Gulyás Péter Férfi 1982 Győr
1156 Gyürü-Gehrig Saskia 2006 Mosonmagyaróvár
1081 Halász Kálmán Férfi 1975 Győr
1091 Halász Zoltán Férfi 1976 Győr
1092 Halász Lajos Férfi 1974 Győr
1133 Hatwagner Miklós Férfi 1978 Esztergom
1039 HEGEDÜS ÁDÁM Férfi 2006 MOSONMAGYARÓVÁR
1072 Hegedüs Márton Férfi 1990 Budapest
1114 Herendi Anikó 1964 Tatabánya
1012 Horváth István Férfi 1969 Máriakálnok
1014 Horváth Réka 1995 Máriakálnok
1153 Horváth Orsolya 1988 Győr
1127 Hujber Réka 1997 Jànossomorja
1125 Illés Gerda 1980 Halászi
1107 Judit Tarró 1993 Lébény
1008 Kákosy-Szabó Ákos Férfi 1979 Mosonmagyaróvár
1147 Kaltenecker László Férfi 1969 Jánossomorja
1148 Kaltenecker Milán Férfi 1998 Jánossomorja
1064 Kanka Annamária 1998 Halászi
1069 Kelemen József Férfi 1983 Mosonmagyaróvár
1164 Kerekes Szabolcs Férfi 1981 Győr
1118 Keszi Ildikó 1971 Mosonmagyaróvár
1119 Keszi Regina 1999 Mosonmagyaróvár
1048 Királyné Darinka 1963 Mosonmagyaróvár
1094 Kiss Kamilla 2004 Hédervár
1095 Kiss Patrícia 2002 Hédervár
1096 Kissné Horváth Andrea 1978 Hédervár
1102 Klenota Abigél 1979 Kisbér
1015 Komlósi Tamás Férfi 1978 Győr
1040 Kovács Alexandra 1985 Győr
1113 Kovács Krisztián Férfi 1976 Levél
1134 Kulcsár Nárcisz 1986 Győr
1037 Kurucz Zoltán Márk Férfi 1988 Győr
1059 Lágler Krisztina 1980 Mosonmagyaróvár
1088 Lajtos Ibolya 1979 Mosonmagyaróvár
1074 Laki-Smuk Viktória 1987 Mosonmagyaróvár
1082 Lascsik Veronika 1974 Mosonmagyaróvár
1108 László Tamás Férfi 1968 Lébény
1109 László Csaba Férfi 2005 Lébény
1053 Lukács Csaba Férfi 1977 Győr
1098 Maász Tamás Férfi 1983 Rajka
1100 Maász József Férfi 1984 Rajka
1029 Majlinger Richárd Férfi 1991 Győr
1043 Major Erzsébet 1994 Budapest
1138 Majsa Klaudia 2006 Ikrény
1130 Makay Dóra 2000 Mosonmagyaróvár
1137 Markó Péter Dániel Férfi 2002 Győr
1018 Márton Tímea 1992 Mosonmagyaróvár
1025 Mezei Renáta 1973 Hegyeshalom
1021 Molnár Imre Férfi 1966 Vasszécseny
1090 Morvayné Tóth Márti 1973 Mosonmagyaróvár
1045 Mosonyi Zoltán Férfi 1970 Gödöllő
1030 Nagy Barbara 1987 Mosonmagyaróvár
1041 Nagy Alexandra 2004 Kisbodak
1070 Németh Gabriella 1974 Máriakálnok
1093 Németh Angéla 1989 Győr
1033 Neuberger Dóra 1982 Győr
1013 Nyul Istvánné Ibolya 1963 Hegyeshalom
1161 Ocskay Máté Férfi 2007 Dunasziget
1049 Papp Gáborné 1972 Mosonszolnok
1163 Péter-Héderi Noémi 1991 Jánossomorja
1105 Póda Péter Férfi 1981 Győr
1106 Polonkai Lajos Férfi 1982 Hegyeshalom
1032 Pődör-Molnár Dóra 1992 Győr
1044 Rebek István Férfi 1973 Kimle
1060 Reinagl Mónika 1976 Mosonszentmiklós
1097 Riha Gabriella 1994 Kimle
1135 Rozmán László Férfi 1992 Győr
1099 Sas Adrienn 1985 Mosonmagyaróvár
1050 Simon Kristóf Férfi 1992 Győr
1136 Sipeki Anita 1974 Mosonmagyaróvár
1101 Sipos Péter 1978 Győr
1010 Somoskői Marietta 1990 Mosonmagyaróvár
1006 Soós Béla Férfi 1986 Mosonmagyaróvár
1063 Soós Kornél Férfi 1998 Halászi
1115 Strobl Zoltán Férfi 1992 Hegyeshalom
1121 Suri Fanni 2003 Mosonmagyaróvár
1122 Suri András Férfi 1974 Mosonmagyaróvár
1002 Szabó Balázs Férfi 1982 Győr
1017 Szabó Dóra 1986 Mosonmagyaróvár
1065 Szabó Klaudia 2001 Markotabödöge
1129 Szabó Endre Férfi 1968 Mosonmagyaróvár
1128 Szabóné Marosi Márta 1971 Mosonmagyaróvár
1020 Szalai Roland Férfi 1985 Levél
1123 Szalai Gabriella 1979 Győr Ménfőcsanak
1067 Szalay Éva 1970 Mosonmagyaróvár
1143 Szalontai Ádám Férfi 2007 Rajka
1116 Szász Mária 1952 Tatabánya
1084 Szatmári Tamás Férfi 1974 Győr
1022 Székely László Férfi 1958 Mosonmagyaróvár
1023 Szij Zsófia 1977 Győr
1144 Szilágyi János Férfi 1976 Mosonmagyaróvár
1145 Szilágyi Júlia 2006 Mosonmagyaróvár
1087 Szitásné Domschitz Renáta 1978 Mosonmagyaróvár
1036 Szurics Helga 1994 Győr
1073 Szücsné Schadenberger Andrea 1982 Mosonmagyaróvár
1075 Szücsné Tonomár Gabriella 1954 Győr
1076 Tonomár Rita 1960 Máriakálnok
1011 Tóth Bernadett 1974 Sopron
1031 Tóth Szilárd Férfi 1978 Győr
1035 Tóth Kinga 1996 Győr
1058 Tóth Dániel Férfi 2005 Kunsziget
1154 Tóth-Fáber Ákos Férfi 1991 Győr
1055 Tölgyesi Linda 1979 Mosonmagyaróvár
1131 Tüű-Szabó Norbert Férfi 1990 Győr
1007 Varga Attila Férfi 1978 Győr
1062 Varga Attila Férfi 1984 Mosonmagyaróvár
1112 Varga Balázs Férfi 1991 Mosonmagyaróvár
1056 Vida Csaba Férfi 1970 Bős
1026 Vojtkóné Csőke Tünde 1965 Szombathely
1149 Vörös Zsombor Férfi 2008 Mosonmagyaróvár
1150 Vörös Emese 2006 Mosonmagyaróvár
1151 Vörös Réka 2005 Mosonmagyaróvár
1083 Warwarovszky Zsolt Férfi 1975 Győr
1160 Wildhoffer Péter Férfi 1994 Mosonmagyaróvár
1103 Zámbó László Férfi 1957 Kővágóörs
1104 Zámbó Nóra 1982 Kővágóörs

 

futonaptar BSI mozdulj velunk exterememan keszthely triatlon  kartyalogo

Spuri futobolt logo 500x500