Mosonmagyaróvári Strucc Futóklub SE

strucclogo

 2019.05.05.

smrgomb

   



egyszazalek

 

varoscimer

 


smr

 

Agrowirt Logo Color

 

virpay logo

 

greiner logo 

ujmofemlogo

 

lajtamag 1

 

For top

 

pw logo

 

ufmlogo2

 

lajtaszig honlap

 

global europe

 

wb jpg

 

bauexpert

 

futura 

 

high5

 proba

 

superinfo

chicco

14_agnitiming_logo

 

 

Agrowirt 10km rajtlista, frissítve 2019.03.17. 18:00

Agrowirt Logo Color

104 versenyző

1107 Antal József Férfi 1974 Csorna
1108 Antal Zita 1972 Csorna
1078 Balogh Anna 1962 Törökbálint
1100 Balogh Csilla 1976 Győr
1106 Balogh Andrea 1983 Győr
1037 Bánhalmi Kitti 1988 Győr
1050 Bassák Attila Férfi 1980 Sokorópátka
1026 Behon Aurél Férfi 2008 Bezenye
1027 Behon István Férfi 1974 Bezenye
1074 Bisits Zsuzsanna 1982 Kimle
1060 Bisták-Vörös Eszter 1985 Pannonhalma
1032 Bodnár Mária 1967 Budapest
1019 Brasch Gábor Férfi 1981 Mosonmagyaróvár
1031 Burnóczki Zoltán Férfi 1967 Hédervár
1102 Csízik Zoltán Férfi 1988 Baka
1029 Deák Valentina 2003 Mosonmagyaróvár
1076 Farkas Laura Anna 1998 Kimle
1069 Fehér Péter Férfi 2001 Mosonmagyaróvár
1070 Fehér Zsófia 2004 Mosonmagyaróvár
1105 Fenyvesi Petra 1991 Mosonmagyaróvár
1091 Fördős István Férfi 1987 Kimle
1045 Galló Andrea 1970 Győr
1008 Garamszegi Anna 2006 Salgótarján
1009 Garamszeginé Zvara Enikő 1977 Salgótarján
1066 Gelencsérné Takács Flóra 1989 Halászi
1012 Gordos Gréta 2002 Jánossomorja
1011 Gordosné Somogyi Zsuzsanna 1973 Jánossomorja
1090 Herman Csilla 1983 Hegyeshalom
1034 Horváth Linda 1977 Győr
1046 Horváth Attiláné 1974 Lébény
1058 Horváth Szonja 1995 Győrújfalu
1048 Igazi Barbara 1978 Mosonmagyaróvár
1022 Jakab Andrea 1985 Győr
1025 Jászfalusi Péter Férfi 1991 Mosonmagyaróvár
1079 Kanka Annamária 1998 Halászi
1065 Karácsony Mónika 1982 Máriakálnok
1043 Károlyi Vivien 2006 Győr
1111 Kelemen István Férfi 1975 Mosonmagyaróvár
1047 Kerepesi Péter Férfi 1967 Budapest
1064 Kernya Ákos Férfi 1990 Sárvár
1053 Keszey Zsófia 1991 Mosonmagyaróvár0
1041 Kiss Edit 1986 Győr
1042 Kiss Krisztina 1987 Győr
1072 Kiss Kamilla 2004 Hédervár
1073 Kiss Patrícia 2002 Hédervár
1071 Kissné Horváth Andrea 1978 Hédervár
1087 Knoll János Férfi 1976 Bábolna
1021 Kocsis Zsolt Férfi 1969 Sopron
1099 Kocsis Vanda 1990 Győr
1036 Kovács Barbara 1989 Győr
1057 Kovács Péter Férfi 1983 Darnózseli
1083 Kovács Henrietta 1981 Mosonmagyaróvár
1010 Lajtos Ibolya 1979 Mosonmagyaróvár
1039 Lakatos Éva 1988 Győr
1063 Laki-Smuk Viktória 1987 Mosonmagyaróvár
1056 Lascsik Veronika 1974 Győr
1101 Lipták Bernadett 1977 Győrújbarát
1061 Mednyánszky Szimonetta Petra 1994 Győrladamér
1023 Mezei Renáta 1973 Hegyeshalom
1049 Mintler Renáta 1982 Sokorópátka
1040 Molnár Bettina 2003 Győr
1007 Nader Ádám Férfi 1981 Rajka
1044 Németh Dóra 1990 Győr
1088 Nèmeth Ferenc Férfi 1980 Bàbolna
1062 Neuberger Dóra 1982 Halászi-Arak
1103 Novák Alexander Férfi 1979 Dunaszerdahely
1092 Nyul Istvánné Ibolya 1963 Hegyeshalom
1082 Ocskay Sándor Férfi 1974 Mosonmagyaróvár
1104 Raffay Brigitta 1987 Szilsárkány
1075 Riha Gabriella 1994 Kimle
1093 Risinger László Férfi 1978 Mosonmagyaròvár
1001 Saller Róbert Férfi 1970 Vecsés
1059 Sléber Judit 1976 Dunakiliti
1017 Somoskői Marietta 1990 Mosonmagyaróvár
1086 Starzyk Jacek Férfi 1958 Olkusz
1052 Stefán-Dobos Alexandra 1988 Csorna
1068 Szabó Dóra 1986 Mosonmagyaróvár
1033 Szarvas Réka 1977 Győr
1020 Székely László Férfi 1958 Mosonmagyaróvár
1085 Szelecz István Férfi 1990 Mosonmagyaróvár
1018 Szentesi Anikó 1976 Mosonmagyaróvár
1097 Szikla Katalin 1982 Máriakálnok
1081 Takács András Férfi 1976 Győr
1028 Tengely Veronika 1992 Ózd
1013 Tóth Bernadett 1974 Sopron
1051 Tóth Zsuzsanna 1962 Ágfalva
1054 Tóth Dániel Férfi 2005 Kunsziget
1055 Tóth Nikoletta 1980 Kunsziget
1077 Tóthné Szabó Klaudia 1984 Mosonmagyaróvár
1014 Tölgyesi Linda 1979 Mosonmagyaróvár
1015 Tölgyesi Laura 1983 Győr
1080 Török Henriett 1976 Bezenye
1016 Ujváry Gergely Férfi 1979 Győr
1095 Valczer Heni 1975 Máriakálnok
1067 Várallyay Barnabás Férfi 2004 Mosonmagyarovar
1024 Varga Attila Férfi 1984 Mosonmagyarovar
1089 Varga Dávid Férfi 1985 Mosonmagyaróvár
1094 Varga Sarolta 1990 Győr
1096 Vaskovics Rita 1971 Máriakálnok
1098 Vass Péter Férfi 1979 Győr
1035 Vida Anikó 1973 Győr
1084 Vincze Csaba Férfi 1984 Mosonszentmiklós
1038 Z Nagy Czuprák Diána 1988 Győr
1030 Zsuzsanna Winklerné Mallinerits 1967 Mosonmagyaróvár

 

futonaptar BSI mozdulj velunk exterememan keszthely triatlon  kartyalogo

Spuri futobolt logo 500x500