Mosonmagyaróvári Strucc Futóklub SE

strucclogo

 2019.05.05.

smrgomb

   



egyszazalek

 

varoscimer

 


smr

 

Agrowirt Logo Color

 

virpay logo

 

greiner logo 

ujmofemlogo

 

lajtamag 1

 

For top

 

pw logo

 

ufmlogo2

 

lajtaszig honlap

 

global europe

 

wb jpg

 

bauexpert

 

futura 

 

high5

 proba

 

superinfo

chicco

14_agnitiming_logo

 

 

SMR 21,1km rajtlista, frissítve 2019.05.02. 20:00

smr

307 versenyző 

181 Ács László Férfi 1986 Győrújbarát
234 Ács Szabolcs Férfi 1973 Győr  
281 Altrichter Márk Férfi 1986 Győr  
288 Altrichter Zsolt Férfi 1986 Győr  
71 Andrási Mária 1978 Győrújbarát
296 Angyaláti Ákos Férfi 1976 Győr  
218 Babos Zoltán Férfi 1974 Feketeerdő
253 Babos Bernadett 1977 Levél  
307 Babos Balázs Férfi 1984 Győrladamér
93 Bácskai Tomás Férfi 1988 Ásványráró
83 Baksa Judit 1976 Győr  
217 Balassa László Férfi 1967 Mosonmagyaróvár
207 Balogh Boglárka 1984 Mosonmagyaróvár
268 Bara Krisztina 1989 Pannonhalma
37 Baranyai Andrea 1973 Mosonmagyaróvár
110 Baranyai Réka 1985 Kisbodak  
96 Barbu Adriána Zsuzsanna 1980 Győr  
233 Barkaszi Erika 1986 Győr  
238 Bencze Gábor Férfi 1980 Mosonmagyaróvár
256 Bendes Attila Férfi 1979 Sopron  
169 Birkás Tivadar Férfi 1973 Győr  
182 Bódis Ervin Férfi 1971 Győrújbarát
160 Bodnár Andrásné 1968 Győr  
107 Bogár Szilárd Férfi 1978 Mosonmagyaróvár
12 Bögi Attila Férfi 1967 Mosonmagyaróvár
242 Britsyn Konstantin Férfi 1972 Moscow  
211 Bucskó Ákos Férfi 1966 Nagybajcs
36 Bukovics Ferenc Férfi 1964 Mosonmagyaróvár
116 Burai Béláné 1956 Győr  
20 Cermakova Erika 1984 Rajka  
206 Conti Viktória 1968 Budapest  
230 Czifrik Balázs Férfi 1975 Győr  
292 Czuppon Dezső Férfi 1974 Győr  
86 Csáktornyai Balázs Férfi 1975 Győr  
17 Csapó András Férfi 1980 Halászi  
158 Csendes Péter Férfi 1973 Győrladamér
251 Csendes Sándor Férfi 1977 Mosonmagyaróvár
272 Csonka Dániel Férfi 1981 Bokod  
146 Dallos Kornél Férfi 1976 Mosonmagyaróvár
133 Daragó István Férfi 1987 Győr  
175 Darázs András Férfi 1978 Mosonmagyaróvár
286 Demény Annamária 1991 Fertőszéplak
87 Dobai Dominik Férfi 2005 Győr  
154 Dobos David Férfi 1996 Mosonmagyarovar
108 Dobos-Horváth Andrea 1983 Mosonmagyaróvár
262 Dohovics Szilvia Katalin 1985 Mosonmagyaróvár
49 Doma Richárd Férfi 1985 Mosonmagyaróvár
78 Domonkos Péter Férfi 1978 Mosonmagyaróvár
79 Domonkos Róbert Férfi 1979 Levél  
293 Dr Benkó Csaba Férfi 1974 Mosonmagyaróvár
69 dr Farkas Imre Férfi 1969 Mosonmagyarovar
138 Dr. Czumbil Norbert Férfi 1977 Csorna  
38 Dr. Kiss Béla Férfi 1954 Veszprém
183 dr. Kovács Éva 1962 Győr  
14 Dr. Mezei Katalin 1974 Mosonmagyaróvár
173 Dr. Stolcz Tamás János Férfi 1987 Győr  
101 Dr. Tóth Attila Férfi 1972 Mosonmagyaróvár
112 Dr.Milanovich Gábor Férfi 1961 Győr  
82 Ebergényi Vivien 1985 Győr  
219 Élő Tamásné Ági 1961 Csorna  
126 Erdei Szabolcs Férfi 1967 Hegyeshalom
184 Erdélyi Zsolt Férfi 1969 Győr  
277 Erdélyi Attila Férfi 1986 Csorna  
264 Erdősné Rajna Regina 1985 Máriakálnok
255 Erika Hidvégi 1978 Levél  
122 Evelin Takats 1995 Feketeerdő
22 Everling Judit 1956 Mosonmagyaróvár
28 Faragó Fanni 1993 Mosonmagyaróvár
285 Fazekasné Búcsús Krisztina 1978 Győr  
157 Fehér Lénárd Férfi 1984 Lébény  
88 Fehérné Józsa Ildikó 1971 Győr  
151 Fekete András Férfi 1982 Máriakálnok
111 Felber Tamás Férfi 1978 Püski  
232 Ferencné Matkovics 1964 Mosonmagyaróvár
259 Fodorné dr. Hermeczi Csilla 1985 Mosonmagyaróvár
123 Forró János Férfi 1973 Halászi  
9 Földing Ottó Férfi 1962 Győrújbarát
143 Fülöp József Férfi 1970 Győr  
68 Gáncs Dávid Férfi 1986 Hegyeshalom
44 Garai Kornèl Férfi 1980 Mosonmagyarovar
39 Garamszegi László Férfi 1976 Salgótarján
222 Giffinger Mihály Férfi 1982 Mosonmagyaróvár
237 Gombos Dávid Férfi 1991 Győrújbarát
43 Gordos Károly Férfi 1973 Jánossomorja
139 Göncz Attila Férfi 1968 Mosonmagyaróvár
23 Göndör Máté Férfi 2004 Mosonmagyaróvár
50 Gyovai Gyula Férfi 1969 Bősárkány
21 Győri Misi Férfi 1994 Mosonmagyarovar
243 Hajdu Gyorgy Férfi 1971 Deáki  
2 Hajós Csaba Férfi 1966 Feketeerdő
3 Hajós Csaba Férfi 1992 Mosonmagyaróvár
275 Harsányi Levente Férfi 1967 Mosonmagyaróvár
214 Hécz Gabriella 1983 Dunaszeg  
185 Hegyháti Máté Férfi 1986 Miklósfa  
278 Hegyi Gábor Férfi 1968 Dunakiliti
224 Herlicska Tímea 1973 Levél  
109 HOLOCSY Barnabás Férfi 1965 Bratislava
245 Horvath Zoltan Férfi 1981 Sopron  
33 Horváth Tibor Férfi 1987 Halászi  
99 Horváth Zsolt Férfi 1981 Jánossomorja
125 Horváth Márta 1968 Mosonmagyaróvár
128 Horváth Gábor Férfi 1982 Mosonmagyaròvár
144 Horváth Attila Férfi 1969 Feketeerdő
171 Horváth Attila Férfi 1979 Győr  
197 Horváth Attila Férfi 1981 Mosonmagyaróvár
202 Horváth Petra 1998 Ásványráró
205 Horváth Nándor Férfi 1977 Győr  
236 Horváth Andrea 1996 Halászi  
258 Horváth Viktória 1991 Mosonmagyaróvár
261 Horváth Zoltán Férfi 1973 Győr  
266 Horváth Dávid Férfi 1989 Mosonmagyaróvár
127 Horváthné Katalin 1982 Győrsövényház
204 Horváthné Tálosi Éva 1972 Ásványráró
102 Horváth-Sarródi László Férfi 1959 Sopron  
165 Hutfless Werner Férfi 1954 Nickelsdorf
61 Illés Róbert Férfi 1991 Mosonszolnok
220 Imre Dávid Férfi 1992 Mosonmagyaróvár
176 Jahn András Férfi 1972 Mosonmagyaróvár
57 Jakab Tamás Férfi 1976 Mosonmagyaróvár
271 Jurik Ádám Férfi 1993 Mosonmagyaróvár
299 Karayné Jokesz Gabriella 1976 Győr  
74 Károlyi Heidi 1978 Győr  
75 Károlyi Zoltán Férfi 1977 Győr  
306 Kaszás Anikó 1974 Mosonmagyaróvár
64 Katona Sándor Férfi 1979 Mosonmagyaróvár
52 Kecskés Tamás Férfi 1986 Mosonmagyaróvár
53 Kecskés-Milkovits Judit 1985 Mosonmagyaróvár
223 Kengyel Krisztián Lukács Férfi 1997 Mosonmagyaróvár
25 Kertész Gábor Férfi 1965 Hegykő  
244 Kertész Róbert Férfi 1981 Kisbodak  
147 Király Darinka 1985 Mosonmagyarovár
279 Király Krisztina 1974 Rajka  
148 Király Csabáné Darinka 1963 Mosonmagyarovár
65 Kiss Viktória 1985 Pannonhalma
95 Kiss Istvan Férfi 1963 Pannonhalma
284 Kiss László Férfi 1973 Mosonmagyaróvár
295 Kiss Mónika 1976 Töltéstava
174 Knauz Anna 2002 Mosonmagyaróvár
130 Komárominé Szántó Ágnes 1973 Mosonmagyaróvár
149 Koncos Zoltán Férfi 1971 Albertkázmérpuszta
152 Koós László Férfi 1961 Győr  
269 Korcz Miksa Férfi 1989 halászi  
283 Kóré Csilla 1983 Győrladamér
1 Kovács Tamás Férfi 1983 Herceghalom
15 Kovács Péter Férfi 1984 Levél  
193 Kovács Erika 1984 Mosonmagyaróvár
30 Kovacsics Tamás Férfi 1980 Kóny  
177 Kovacsics Csaba Férfi 1969 Bezenye  
291 Kováts József Férfi 1976 Kimle  
48 Köpcsényi Máté Férfi 1990 Mosonmagyaróvár
90 Kránicz Zoltán Férfi 1991 Győr  
85 Krizsán Zsolt Férfi 1987 Győr  
270 Kudoba Tamás Férfi 1981 Mosonmagyaróvár
132 Kukor Dávid Férfi 1991 Győr  
263 Kuris Ferenc Férfi 1985 Győr  
167 Kurucz Elemér Férfi 1975 Vitnyéd  
115 Kutács Zsolt Férfi 1986 Győr  
231 Lakónè Danó Àgnes 1963 Feketeerdő
304 Lauscher Bence Férfi 1988 Győr  
166 Légrádi Nikolett 1982 Mosonmagyaróvár
40 Lencse Zsolt Férfi 1983 Győrladamér
41 Limp Tibor Férfi 1974 Lébény  
63 Lukács Róbert Férfi 1971 Fertőszentmiklós
97 Madácsi Gábor Férfi 1988 Rajka  
198 Maffei Péter Karl Férfi 1957 Boldogasszony
226 Majlinger Richárd Férfi 1991 Győr  
186 Markó Péter Férfi 1967 Győr  
196 Márkus György Férfi 1983 Győr  
172 Marton Szabolcs Férfi 1976 Győr  
216 Marx Gábor Férfi 1976 Dunaszeg  
170 Matesz Tamás Férfi 1973 Győr  
290 Matkovics Myrtill 1994 Mosonmagyaróvár
54 Mester Péter Férfi 1984 Dunaszeg  
161 Mészáros Zsolt Férfi 1992 Kapuvár  
265 Mező Antal Férfi 1957 Mosonmagyaróvár
254 Mihaliczné Molnár Csilla 1969 Mosonmagyaróvár
45 Mitring Attila Férfi 1973 Mosonmagyaróvár
26 Molnár Zoltán Férfi 1969 Hegyeshalom
47 Molnár Mihály Férfi 1968 Budapest  
72 Molnár Lajos Férfi 1972 Győr  
113 Molnár Tamásné 1976 Darnózseli
114 Molnárné Tomasits Erzsébet 1977 Darnózseli
98 Nagy Imre Férfi 1977 Jánossomorja
117 Nagy Pál Férfi 1994 Levél  
187 Nagy Rita 1980 Abda  
203 Náznán Rebeka 1999 Ásványráró
201 Náznánné Seer Gabriella 1970 Ásványráró
120 Németh Tamás Férfi 1988 Rábapordány
156 Németh József Férfi 1976 Mosonmagyaróvár
241 Németh Tamás Férfi 1969 Mosonmagyaróvár
276 Németh Benedek Férfi 1998 Mosonmagyaróvár
309 Németh Attila Férfi 1960 Mosonmagyaróvár
311 Németh Arnold Férfi 1967 Fertőd  
213 Némethné RUzsa Krisztina 1977 Dunaszeg  
188 Novák József Férfi 1959 Öttevény  
168 Nusser Tamás Férfi 1986 Mosonmagyaróvár
267 Odor Ferenc Férfi 1983 Mosonmagyarovár
11 Palkovits Attila Férfi 1971 Mosonmagyaróvár
150 Papp Gábor Férfi 1965 Mosonszolnok
199 Papp János Férfi 1985 Sarród  
302 Pásztor Ádám Férfi 1988 Budapest  
225 Pénzes Lilla 1994 Mosonmagyaróvár
246 Pénzváltó Péter Férfi 1986 Dunakiliti
19 Petró Ádám Férfi 1980 Budapest  
104 Picherné Posta Klára 1980 Püski  
24 Pintér Gyula Férfi 1972 Győrszentiván
70 Polonkai Lajos Férfi 1982 Hegyeshalom
66 Pődör Csilla 1966 Győr  
103 Préger Vivien 1981 Győr  
18 Prikler Adrienn 1981 Halászi  
31 Printz Ákos Férfi 1980 Mosonmagyaróvár
164 Pscheiden Rudolf Férfi 1955 Nickelsdorf
273 Radek Mihály Férfi 1967 Mosonmagyaróvár
274 Radek Zsófia 1989 Mosonmagyaróvár
135 Raffay Tamás Férfi 1987 Szilsárkány
153 Rákóczy Imre Férfi 1974 Győr  
136 Rákosi Tamás Férfi 1978 Győr  
137 Rákosi-Tóth Rita 1980 Győr  
62 Rasovszky Tamás Férfi 1993 Halászi  
249 Reichardt Róbert Férfi 1989 Győr  
124 Rendi János Férfi 1966 Mosonmagyaróvár
51 Róbert Stulcz Férfi 1974 Ásványráró
209 Rosta András Férfi 1986 Kimle  
162 Salzer Norbert Férfi 1964 Nickelsdorf
134 Sándor László Férfi 1977 Győr  
189 Sándor Miklós Férfi 1982 Győrújfalu
129 Sarkady Zoltán Férfi 1977 Mosonmagyaróvár
8 Seiwerth Márton Férfi 1991 Mosonudvar
35 Simon Orsi 2000 Barbacs  
190 Simon István Férfi 1953 Győr  
16 Sipos Róbert Férfi 1975 Mosonmagyaróvar
289 Sipőcz Tamás Férfi 1981 Győr  
191 Smidla József Férfi 1987 Veszprém-Kádárta
215 Solymosi Róbert Férfi 1995 Dunaszeg  
56 Soós Béla Férfi 1986 Mosonmagyaróvár
140 Sövegjártó Gábor Férfi 1976 Fertőszentmiklós
221 Spirk László Férfi 1980 Győr  
178 Strobl Zoltán Férfi 1998 Mosonmagyaróvár
58 Szabó Attila Férfi 1964 Pannonhalma
77 Szabó Balázs Férfi 1989 Győr  
81 Szabó Zsolt Férfi 1982 Győr  
84 Szabó József Férfi 1982 Mosonmagyaróvár
91 Szabó Anasztázia 1989 Győr  
192 Szabó István Férfi 1977 Győr  
200 Szabó István Férfi 1973 Pilisvörösvár
240 Szabó Csaba Férfi 1973 Mosonmagyaróvár
248 Szabó Balázs Férfi 1982 Győr  
257 Szabó Balázs Férfi 1985 Mosonmagyaróvár
239 szakál miki Férfi 1974 mosonmagyarovár
297 Szalay Máté Férfi 1995 Mosonmagyaróvár
298 Szalay Dániel Férfi 1989 Mosonmagyaróvár
76 Szávai Zoltán Férfi 1975 Székesfehérvár
13 Szemerei Zsolt Férfi 1971 Mosonmagyaróvár
119 Szilàgyi Réka Krisztina 1975 Mosonmagyaróvàr
42 Szitás Péter Férfi 1979 Halászi  
308 Szőke Barnabás Férfi 1954 Budapest  
294 Sztranyovszky Attila Férfi 1975 Mosonmagyaróvár
210 Szummerné Porkoláb Judit 1974 Dunaszeg  
27 Takács Gergő Férfi 1993 Túrkeve  
145 Takács Norbert Férfi 1975 Győr  
282 Takács András Férfi 1967 Mosonmagyaróvár
80 Tankovics Ingrid 1976 Győr  
229 Tengelics Balázs Férfi 1982 Csorna  
121 Tercz István Férfi 1975 Darnózseli
180 Tibor Kakas Férfi 1978 Veľký Biel
212 Tomena Balázs Férfi 1987 Dunaszeg  
10 Tóth Attila Férfi 1971 Csorna  
92 Tóth Csaba Férfi 1975 Csorna  
159 Tóth MIhályné 1976 Győr  
194 Tóth Jutka 1973 Tét  
208 Tóth Zsuzsanna 1973 Szombathely
235 Tóth Gergely Balázs Férfi 1975 Győr  
287 Tóth Martin Férfi 1995 Mosonmagyaróvár
142 Tömböly Dávid Férfi 1991 Győr  
29 Török István Férfi 1979 Hegyeshalom
118 Török Tibor Férfi 1972 Bezenye  
131 Trebula Roland Férfi 1981 Mosonmagyaróvár
179 Turány György Férfi 1978 Mosonmagyarővár
195 Udvardi Anita 1992 Győr  
227 Valastyán Nikolett 1990 Mezőörs  
228 Valastyán Henriett 1994 Nagyszénás
300 Válint Zita 2002 Mosonmagyróvár
301 Válint Adél 2003 Mosonmagyaróvár
155 Vámosi Gábor Férfi 1978 Győr  
46 Várallyay György Férfi 1968 Budapest  
73 Várallyay dr. Zoltán Férfi 1973 Mosonmagyarovar
32 Varga Gábor Férfi 1975 Mosonmagyaróvár
60 Varga Péter Férfi 1977 Mosonmagyaróvár
67 Varga Gyula Férfi 1967 Mosonmagyaróvár
105 Varga Gábor Férfi 1980 Mosonmagyaróvár
260 Varga Regő Férfi 1978 Mosonmagyarovar
310 Varga Katalin 1985 Répcelak  
59 Vargáné Csilla 1977 Mosonmagyaróvár
100 Vargáné Szabó Erika 1971 Csorna  
141 Vasenszky Zoltán Férfi 1975 Mosonmagyaróvár
250 Vass Péter Férfi 1979 Győr  
34 Veszelyi Attila Férfi 1974 Mosonmagyaróvár
94 Vida Péter Férfi 1987 Budapest  
89 Vinczéné Zsuzsanna 1974 Győr  
280 Vizerné Nátz Edina 1981 Sopron  
305 Vizler Zsuzsanna 1985 Győrújbarát
247 Vojtkó Tibor Férfi 1966 Szombathely
106 Vörös Tamás Férfi 1974 MOSONMAGYARÓVÁR
163 Weiss Hermann Férfi 1962 Nickelsdorf
55 Wesztergom Gábor Férfi 1963 Győr  
303 Winkler Karoly Férfi 1985 Mosonmagyarovar
252 Zoltan Stokinger Férfi 1978 Veresegyház

 

futonaptar BSI mozdulj velunk exterememan keszthely triatlon  kartyalogo

Spuri futobolt logo 500x500