Mosonmagyaróvári Strucc Futóklub SE

strucclogo

 2019.05.05.

smrgomb

   



egyszazalek

 

varoscimer

 


smr

 

Agrowirt Logo Color

 

virpay logo

 

greiner logo 

ujmofemlogo

 

lajtamag 1

 

For top

 

pw logo

 

ufmlogo2

 

lajtaszig honlap

 

global europe

 

wb jpg

 

bauexpert

 

futura 

 

high5

 proba

 

superinfo

chicco

14_agnitiming_logo

 

 

SMR 21,1km rajtlista, frissítve 2019.03.17. 18:00

smr

123 versenyző 

71 Andrási Mária 1978 Győrújbarát
93 Bácskai Tomás Férfi 1988 Ásványráró
83 Baksa Judit 1976 Győr
37 Baranyai Andrea 1973 Mosonmagyaróvár
110 Baranyai Réka 1985 Kisbodak
96 Barbu Adriána Zsuzsanna 1980 Győr
107 Bogár Szilárd Férfi 1978 Mosonmagyaróvár
36 Bukovics Ferenc Férfi 1964 Mosonmagyaróvár
116 Burai Béláné 1956 Győr
20 Cermakova Erika 1984 Rajka
86 Csáktornyai Balázs Férfi 1975 Győr
17 Csapó András Férfi 1980 Halászi
133 Daragó István Férfi 1987 Győr
87 Dobai Dominik Férfi 2005 Győr
70 Dohovics-Sztancsik Ildikó 1978 Mosonmagyaróvár
49 Doma Richárd Férfi 1985 Mosonmagyaróvár
78 Domonkos Péter Férfi 1978 Mosonmagyaróvár
79 Domonkos Róbert Férfi 1979 Levél
69 dr Farkas Imre Férfi 1969 Mosonmagyarovar
101 Dr. Tóth Attila Férfi 1972 Mosonmagyaróvár
112 Dr.Milanovich Gábor Férfi 1961 Győr
82 Ebergényi Vivien 1985 Győr
126 Erdei Szabolcs Férfi 1967 Hegyeshalom
122 Evelin Takats 1995 Feketeerdő
22 Everling Judit 1956 Mosonmagyaróvár
88 Fehérné Józsa Ildikó 1971 Győr
123 Forró János Férfi 1973 Halászi
68 Gáncs Dávid Férfi 1986 Hegyeshalom
44 Garai Kornèl Férfi 1980 Mosonmagyarovar
39 Garamszegi László Férfi 1976 Salgótarján
43 Gordos Károly Férfi 1973 Jánossomorja
50 Gyovai Gyula Férfi 1969 Bősárkány
21 Győri Misi Férfi 1994 Mosonmagyarovar
108 Hanti Ákos Férfi 1993 Mosonmagyaróvár
109 HOLOCSY Barnabás Férfi 1965 Bratislava
23 Horváth Csaba Férfi 1973 Mosonmagyaróvár
33 Horváth Tibor Férfi 1987 Halászi
99 Horváth Zsolt Férfi 1981 Jánossomorja
125 Horváth Márta 1968 Mosonmagyaróvár
128 Horváth Gábor Férfi 1982 Mosonmagyaròvár
127 Horváthné Katalin 1982 Győrsövényház
102 Horváth-Sarródi László Férfi 1959 Sopron
61 Illés Róbert Férfi 1991 Mosonszolnok
57 Jakab Tamás Férfi 1976 Mosonmagyaróvár
74 Károlyi Heidi 1978 Győr
75 Károlyi Zoltán Férfi 1977 Győr
64 Katona Sándor Férfi 1979 Mosonmagyaróvár
52 Kecskés Tamás Férfi 1986 Mosonmagyaróvár
53 Kecskés-Milkovits Judit 1985 Mosonmagyaróvár
25 Kertész Gábor Férfi 1965 Hegykő
65 Kiss Viktória 1985 Pannonhalma
95 Kiss Istvan Férfi 1963 Pannonhalma
130 Komárominé Szántó Ágnes 1973 Mosonmagyaróvár
30 Kovacsics Tamás Férfi 1980 Kóny
48 Köpcsényi Máté Férfi 1990 Mosonmagyaróvár
90 Kránicz Zoltán Férfi 1991 Győr
85 Krizsán Zsolt Férfi 1987 Győr
132 Kukor Dávid Férfi 1991 Győr
115 Kutács Zsolt Férfi 1986 Győr
40 Lencse Zsolt Férfi 1983 Győrladamér
41 Limp Tibor Férfi 1974 Lébény
63 Lukács Róbert Férfi 1971 Fertőszentmiklós
97 Madácsi Gábor Férfi 1988 Rajka
54 Mester Péter Férfi 1984 Dunaszeg
45 Mitring Attila Férfi 1973 Mosonmagyaróvár
26 Molnár Zoltán Férfi 1969 Hegyeshalom
47 Molnár Mihály Férfi 1968 Budapest
72 Molnár Lajos Férfi 1972 Győr
113 Molnár Tamásné 1976 Darnózseli
114 Molnárné Tomasits Erzsébet 1977 Darnózseli
98 Nagy Imre Férfi 1977 Jánossomorja
117 Nagy Pál Férfi 1994 Levél
120 Németh Tamás Férfi 1988 Rábapordány
77 Papp Szilárd Férfi 1977 Győr
19 Petró Ádám Férfi 1980 Budapest
104 Picherné Posta Klára 1980 Püski
24 Pintér Gyula Férfi 1972 Győrszentiván
66 Pődör Csilla 1966 Győr
103 Préger Vivien 1981 Győr
18 Prikler Adrienn 1981 Halászi
31 Printz Ákos Férfi 1980 Mosonmagyaróvár
135 Raffay Tamás Férfi 1987 Szilsárkány
136 Rákosi Tamás Férfi 1978 Győr
137 Rákosi-Tóth Rita 1980 Győr
62 Rasovszky Tamás Férfi 1993 Halászi
124 Rendi János Férfi 1966 Mosonmagyaróvár
51 Róbert Stulcz Férfi 1974 Ásványráró
134 Sándor László Férfi 1977 Győr
129 Sarkady Zoltán Férfi 1977 Mosonmagyaróvár
35 Simon Orsi 2000 Barbacs
16 Sipos Róbert Férfi 1975 Mosonmagyaróvar
56 Soós Béla Férfi 1986 Mosonmagyaróvár
58 Szabó Attila Férfi 1964 Pannonhalma
81 Szabó Zsolt Férfi 1982 Győr
91 Szabó Anasztázia 1989 Győr
119 Szilàgyi Réka Krisztina 1975 Mosonmagyaróvàr
42 Szitás Péter Férfi 1979 Halászi
76 Szűcs Veronika 1977 Győr
27 Takács Gergő Férfi 1993 Túrkeve
80 Tankovics Ingrid 1976 Győr
121 Tercz István Férfi 1975 Darnózseli
38 Tihanyi-Kovács Renáta 1973 Mosonmagyaróvár
111 Tomasits Katalin 1974 Mosonmagyaróvár
10 Tóth Attila Férfi 1971 Csorna
92 Tóth Csaba Férfi 1975 Csorna
29 Török István Férfi 1979 Hegyeshalom
118 Török Tibor Férfi 1972 Bezenye
131 Trebula Roland Férfi 1981 Mosonmagyaróvár
46 Várallyay György Férfi 1968 Budapest
73 Várallyay dr. Zoltán Férfi 1973 Mosonmagyarovar
32 Varga Gábor Férfi 1975 Mosonmagyaróvár
60 Varga Péter Férfi 1977 Mosonmagyaróvár
67 Varga Gyula Férfi 1967 Mosonmagyaróvár
105 Varga Gábor Férfi 1980 Mosonmagyaróvár
59 Vargáné Csilla 1977 Mosonmagyaróvár
100 Vargáné Szabó Erika 1971 Csorna
34 Veszelyi Attila Férfi 1974 Mosonmagyaróvár
94 Vida Péter Férfi 1987 Budapest
89 Vinczéné Zsuzsanna 1974 Győr
106 Vörös Tamás Férfi 1974 MOSONMAGYARÓVÁR
28 Warwarovszky Zsolt Férfi 1975 Győr
55 Wesztergom Gábor Férfi 1963 Győr
84 Z Nagy Gábor Férfi 1985 Győr

 

futonaptar BSI mozdulj velunk exterememan keszthely triatlon  kartyalogo

Spuri futobolt logo 500x500